Krasnal Przedszkole Niepubliczne

Przytulaczki – Dzień Uśmiechu

Dzień Uśmiechu w Krasnalu 🌞💛✨
Uśmiech to najpiękniejszy dar, jaki możemy podarować drugiemu człowiekowi – nic nie kosztuje, a potrafi zmienić wszystko. W naszych grupach tego dnia radość dosłownie unosiła się w powietrzu! 🌈😊
👉 Przytulaczki świętowały Dzień Uśmiechu w rytmie zabaw, tańców i wspólnych aktywności 🤸‍♀️🎶. Rozmawialiśmy o tym, jak uśmiech poprawia nastrój 💛 i sprawia, że świat staje się piękniejszy 🌍✨. Były wesołe piosenki 🎵, kolorowe prace plastyczne 🎨 i buzie pełne radości 😁🥰.
„Im bardziej się cieszymy, tym lepiej się czujemy. Im więcej powodów do radości znajdujemy, tym częściej się uśmiechamy.” 🌸
👉 Szczęściarze spędzili ten dzień w niezwykle pogodnej atmosferze ☺️🌞. Dzieci uczyły się, że „Uśmiech to słońce, które świeci na Twojej buzi” – i naprawdę było słonecznie, ciepło i serdecznie!
👉 Pracusie obchodziły Dzień Uśmiechu z ogromną dawką radości i wzajemnej życzliwości 💛. Był to piękny finał Tygodnia Budowania Relacji, podczas którego przypominaliśmy sobie, jak ważna jest przyjaźń, miłe słowo i bycie razem 🤝😊.
👉 Mądraczki udowodniły, że uśmiech ma magiczną moc! 😄 Ten dzień był prawdziwą eksplozją pozytywnej energii – pełen śmiechu, zabawy i serdeczności. Nasze Krasnale z radością dzieliły się uśmiechem, rozświetlając dzień wszystkim wokół 🌟.
👉 Wesołki zakończyły ten wyjątkowy dzień w kolorowej i optymistycznej atmosferze 🎨✨. Dzieci odkryły, że uśmiech to nie tylko gest – to sposób patrzenia na świat, który wnosi w życie nadzieję i szczęście.
💫 Dzień Uśmiechu w Krasnalu był pięknym doświadczeniem, które pokazało, że radość i serdeczność potrafią łączyć, wzmacniać i budować wyjątkowe relacje. Bo uśmiech ma moc zmieniania świata – zaczynając od małych buziek naszych Krasnali! 💛😁🌍

Aby zobaczyć więcej, proszę poniżej wprowadzić hasło:

Masz Pytania?