Krasnal Przedszkole Niepubliczne

REKRUTACJA 2024/2025

Kryteria naboru oraz opłaty za przedszkole są takie same jak w przedszkolach miejskich.

Oferta naszego przedszkola obejmuje wszystkie zajęcia dodatkowe:
– język angielski,
– zajęcia rytmiczno – taneczne,
– gimnastyka korekcyjna,
– zajęcia logopedyczne grupowe i indywidualne,
– opieka psychologa i pedagoga specjalnego,
– szereg wydarzeń i imprez organizowanych na terenie placówki,
– warsztaty edukacyjne, – koncerty filharmonii,
– przedstawienia teatralne są dla rodziców naszego przedszkola.

 

ZA DARMO

1,30 zł za każdą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu

Przedszkole Niepubliczne Krasnal i Krasnal 2 w Olsztynie to przedszkola niepubliczne – działamy na podstawie ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty. System płatności obowiązuje w nim taki sam jak w przedszkolach miejskich (tj. 1,30 zł za każdą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu). Rekrutacja do Przedszkola Krasnal 2 odbywa się elektronicznie, razem z rekrutacją do przedszkoli miejskich. Rekrutacja do Przedszkola Krasnal odbywa się cały rok w miarę dysponowania wolnymi miejscami. Ofertę edukacyjną i pakiet zajęć dodatkowych mamy takie jak w przedszkolach niepublicznych. 

Nie pobieramy opłat  za dodatkowe zajęcia.

Jesteśmy zespołem ludzi doskonale ze sobą współpracujących. Ponad wszystko cenimy sobie przyjazną atmosferę pracy, atmosferę, w której każdy może rozwijać swoje umiejętności i pasje. Tworzymy tym samy małą „krasnalową” społeczność ukierunkowaną na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, stawianiu czoła nowym projektom i wyzwaniom. Nasza praca jest naszą pasją i to czyni nasze przedszkola miejscem przyjaznym, pełnym uśmiechu i profesjonalizmu każdego dnia. Dla nas uśmiech dziecka jest najważniejszy. Jesteśmy placówką ukierunkowaną na osiąganie najwyższej jakości w opiece, wychowaniu i edukacji dziecka. Wszystkie te działania podejmujemy kierując się dobrem dziecka.

Niepubliczne Przedszkole "Krasnal"

ul. Kopernika 4 10-511 Olsztyn

Aktualności

WYNIKI REKRUTACJI

Lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola Niepublicznego Krasnal 2 w Olsztynie …

CZYTAJ DALEJ →

Rekrutacja

Link do rekrutacji https://naborp-kandydat.edukacja.olsztyn.eu/olsztyn/Candidates/Add  Rekrutacja trwa od 4 marca 2024 …

CZYTAJ DALEJ →

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Informujemy, że już niedługo rusza rekrutacja do naszego przedszkola. Jest …

CZYTAJ DALEJ →

WYŻYWIENIE MAŁEGO KRASNALA​

Dzieci otrzymują dziennie pięć posiłków: śniadanie, II śniadanie, obiad – drugie danie, zupa, podwieczorek.

Posiadamy własną nowocześnie wyposażoną kuchnię, współpracujemy ze stałymi dostawcami, którzy codziennie dostarczają nam świeże produkty najwyższej jakości. Staramy się, by w jadłospisie naszych dzieci znajdowały się tylko produkty zdrowe, pozbawione konserwantów, ulepszaczy i wzmacniaczy smaków. Dania w naszej kuchni przygotowujemy od tzw. produktu pierwszego. Nie używamy produktów garmażeryjnych i przetworzonych.

Codziennie sporządzamy świeże posiłki, podajemy pięć porcji warzyw i owoców każdego dnia.  Przyprawiamy dużą ilością ziół, oliwkami, suszonymi pomidorami, kaparami. Staramy się by sól podawana była w niewielkich ilościach (nie przekraczając 2g soli jodowanej na dziecko w ciągu dnia) – jako przyprawę wykorzystujemy kiszone ogórki. Dieta dziecka jest  zbilansowana, bogata w odpowiednie grupy pokarmowe: rośliny strączkowe – fasola, groch, ciecierzyca, różnego rodzaju kasze, makarony, ryż, ziemniaki. Staramy się by w diecie znajdowało się dużo błonnika: warzywa i owoce bogate w błonnik, pestki słonecznika, orzechy. Podajemy też dzieciom odpowiednia ilość nabiału – zupy mleczne, kawa na mleku, bawarka, koktajle owocowe na bazie świeżych lub mrożonych owoców i jogurtu naturalnego czy kefiru. W naszym przedszkolu nie używamy gotowych produktów nabiałowych, które zwierają duże ilości cukru i ulepszaczy. W okresie późnej jesieni i zimy przyrządzamy dzieciom napoje z miodem, imbirem i cytryną, różnego rodzaju herbatki owocowe i ziołowe, wodę z wyciśniętym sokiem z owoców (cytryna, pomarańcza), warzywne soki przecierowe, których skład nie budzi naszych zastrzeżeń. Na żądanie dzieci otrzymują butelkowaną wodę mineralną.  Przyrządzamy też dania bezmięsne: kluski śląskie, kluski leniwe, naleśniki z mięsem, z twarogiem, ze szpinakiem, kotlety ziemniaczane z sosem ze świeżych pieczarek. Sami pieczemy różnego rodzaju ciasta: drożdżowe, marmurkowe babki piaskowe, ciasta kruche. Staramy się eliminować z diety dziecka cukier – nie słodzimy kompotów ani herbatek. W odpowiedniej  ilości  podajemy dzieciom naturalny miód.

Dziesięciodniowy rozkład wyżywienia dzieci umieszczamy do wiadomości rodziców w aplikacji dziennika elektronicznego LiveKid. Dekadówki sporządzone są zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 sierpnia 2015 roku w sprawie grup środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz warunki jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach.

Rekrutacja

https://naborp-kandydat.edukacja.olsztyn.eu/olsztyn/Candidates/Add

Jeśli link nie działa w momencie chęci zgłoszenia dziecka zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy wtedy na wszystkie pytania.

Niepubliczne Przedszkole "Krasnal"

ul. Kopernika 4 10-511 Olsztyn