PN Krasnal i PN Krasnal 2

Przedszkole Niepubliczne Krasnal to przedszkole niepubliczne, posiadające bogatą ofertę edukacyjną, w przystępnej cenie, polecane osobom, które z przyczyn od nich niezależnych nie mogą wziąć udziału w rekrutacji do przedszkoli miejskich oraz tzw. „przedszkoli za złotówkę”. Przedszkole Niepubliczne Krasnal 2 zaś to przedszkole niepubliczne, które oferuje swoim wychowankom jakość i standard placówek niepublicznych w cenie przedszkoli miejskich. Opłaty za pobyt dziecka w naszych przedszkolach wynoszą 1 zł za każdą godzinę pobytu powyżej pięciu godzin darmowych plus stawka żywieniowa. Dzieci sześcioletnie ponoszą jedynie opłatę za wyżywienie. Rekrutacji do Przedszkola Niepublicznego Krasnal 2 odbywa się na zasadach oraz łącznie z rekrutacją do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Olsztyn. Rekrutacja do Przedszkola Niepublicznego Krasnal odbywa się cały rok w miarę posiadania wolnych miejsc.

Informacje umieszczanie na stronie interentowej Przedszkola Niepublicznego Krasnal oraz zdjęcia w galerii dotyczą zarówno Przedszkola Niepublicznego Krasnal jak i Przedszkola Niepublicznego Krasnal 2.

Podział na grupy stanowi wiek dziecka. Każda z sal dziecięcych posiada własną łazienkę i szatnię. Wyposażenie łazienek jest dostosowane do wieku i wzrostu dzieci, aby mogły nauczyć się samodzielności i samoobsługi.

Rok szkolny 2022/2023

GRUPA I KRASNALE PRZYTULACZKI

Grupa dzieci w wieku od 3,0 do 4,0 lat

nauczyciel główny – mgr Dorota Żyjewska

nauczyciel wspomagający – mgr Agata Madej

pomoc nauczyciela – Klaudia Kowalska

pomoc nauczyciela – Bożena Szałkowska

GRUPA II KRASNALE WESOŁKI

Grupa dzieci w wieku od 4,0 do 5,0 lat

nauczyciel główny – mgr Kamila Dobrzeniecka

nauczyciel wspomagający – mgr Agata Madej

pomoc nauczyciela – Anna Krause

 
 

GRUPA III KRASNALE PRACUSIE

Grupa dzieci w wieku od 5,0 do 6,0 lat

nauczyciel główny – mgr Klaudia Bagińska

nauczyciel wspomagający – mgr Agata Madej

pomoc nauczyciela – Anna Baranowska

GRUPA IV KRASNALE MĄDRACZKI

Grupa dzieci w wieku od 5,0 do 6,0 lat

nauczyciel główny – mgr Katarzyna Majewska

nauczyciel wspomagający – mgr Agata Madej

pomoc nauczyciela – Dominika Szydlik

GRUPA V KRASNALE SZCZĘŚCIARZE

Grupa dzieci w wieku od 5,0 do 6,0 lat

nauczyciel główny – mgr Justyna Paszun

nauczyciel wspomagający – mgr Agata Madej

pomoc nauczyciela – Katarzyna Walko

Zajęcia dodatkowe:
Język angielski trzy razy w tygodniu w każdej grupie wiekowej prowadzi nauczyciel mgr Beata Korzeniewska
Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej raz w tygodniu prowadzi fizjoterapeuta ze Szkoły Tańca i Wdzięku Przemienieccy
Zajęcia taneczne raz w tygodniu prowadzi animator ze Szkoły Tańca i Wdzięku Przemienieccy
Zajęcia logopedyczne grupowe i indywidualne dwa razy w tygodniu prowadzi nauczyciel logopeda mgr Małgorzata Rawińska
Zajęcia z pedagogiem grupowe i indywidualne prowadzi pedagog specjalna mgr Katarzyna Tomczuk