PN Krasnal i PN Krasnal 2

Przedszkole Niepubliczne Krasnal to przedszkole niepubliczne, posiadające bogatą ofertę edukacyjną, w przystępnej cenie, polecane osobom, które z przyczyn od nich niezależnych nie mogą wziąć udziału w rekrutacji do przedszkoli miejskich oraz tzw. przedszkoli za złotówkę. Przedszkole Niepubliczne Krasnal 2 zaś to przedszkole niepubliczne, które oferuje swoim wychowankom jakość i standard placówek prywatnych w cenie przedszkoli miejskich. Opłaty za pobyt dziecka w naszym przedszkolu wynoszą 1 zł za każdą godzinę pobytu powyżej pięciu godzin darmowych plus stawka żywieniowa. Dzieci sześcioletnie ponoszą jedynie opłatę za wyżywienie. Rekrutacji do Przedszkola Niepublicznego Krasnal 2 odbywa się na zasadach oraz łącznie z rekrutacją do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Olsztyn.

Informacje umieszczanie na stronie interentowej Przedszkola Niepublicznego Krasnal oraz zdjęcia w galerii dotyczą zarówno Przedszkola Niepublicznego Krasnal jak i Przedszkola Niepublicznego Krasnal 2.

Przedszkole Niepubliczne Krasnal

W Przedszkolu Niepublicznym Krasnal mamy jedną grupę dziecięcą.

Jest to grupa dzieci najmłodszych.  Każda z sal w naszym przedszkolu posiada swoją łazienkę i szatnię.  Wyposażenie łazienek jest dostosowane do wieku i wzrostu dzieci, aby mogły nauczyć się samodzielności i samoobsługi.

GRUPA V KRASNALE LUBISIE

Grupa dzieci w wieku od 3,0 do 4,0 lat

nauczyciel główny – mgr Klaudia Bagińska

pomoc nauczyciela – Anna Baranowska

Przedszkole Niepubliczne Krasnal 2

W Przedszkolu Niepublicznym Krasnal 2 mamy cztery grupy dziecięce.

Podział grup stanowi wiek dziecka. Każda z sal dziecięcych posiada swoją łazienkę i szatnię. Wyposażenie łazienek jest dostosowane do wieku i wzrostu dzieci, aby mogły nauczyć się samodzielności i samoobsługi.

GRUPA I KRASNALE PRZYTULACZKI

Grupa dzieci w wieku od 3,0 do 4,0 lat

nauczyciel główny – mgr Katarzyna Majewska

nauczyciel wspomagający – mgr Beata Talaga

pomoc nauczyciela – Dominika Szydlik, Katarzyna Ptak

                                     

GRUPA II KRASNALE WESOŁKI

Grupa dzieci w wieku od 4,0 do 5,0 lat

nauczyciel główny – mgr Bożena Szczepkowska

nauczyciel wspomagający – mgr Beata Talaga

pomoc nauczyciela – Danuta Fedor, Katarzyna Ptak

GRUPA III KRASNALE PRACUSIE

Grupa dzieci w wieku od 5,0 do 6,0 lat

nauczyciel główny – mgr Ewa Michalak

pomoc nauczyciela – Anna Krause, Katarzyna Ptak

GRUPA IV KRASNALE MĄDRACZKI

Grupa dzieci w wieku od 6,0 do 7,0 lat

nauczyciel główny – mgr Justyna Paszun

pomoc nauczyciela – Katarzyna Walko, Katarzyna Ptak