Krasnal Przedszkole Niepubliczne

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Informujemy, że już niedługo rusza rekrutacja do naszego przedszkola. Jest to ta sama rekrutacja, w której będą brać udział przedszkola miejskie zlokalizowane na terenie Miasta Olsztyna.

Kryteria naboru oraz opłaty za przedszkole są takie same jak w przedszkolach miejskich. Natomiast oferta naszego przedszkola obejmuje wszystkie zajęcia dodatkowe (język angielski, zajęcia rytmiczno – taneczne, gimnastyka korekcyjna, zajęcia logopedyczne grupowe i indywidualne, opieka psychologa i pedagoga specjalnego), szereg wydarzeń i imprez organizowanych na terenie placówki, warsztaty edukacyjne, koncerty filharmonii, przedstawienia teatralne są dla rodziców naszego przedszkola -ZA DARMO. Nasza własna kuchnia codziennie przygotowuje przepyszne i zdrowe posiłki, również dla diety wegetariańskiej.

Rekrutacja rusza w dniu 4 marca 2024 roku o godzinie 8.00. Również wtedy pojawi się aktywny link na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA.

Szczegółowa oferta wraz z opisem będzie umieszczona podczas rekrutacji na platformie PUO OLSZTYN, zachęcamy do zapoznania się. Zachęcam również do zapoznania się z naszą stroną internetową.

W ciągu roku wykonujemy dzieciom bardzo dużo zdjęć. Publikowane są na stronie internetowej, dostępnej po zalogowaniu oraz gromadzone w naszych archiwach. Na koniec każdego roku szkolnego każdy chętny rodzic otrzyma kopię tych zdjęć. Niesamowita pamiątka.

Serdecznie zapraszam.