Informacje o wynikach rekrutacji

W związku ze zbliżającym się terminem ogłoszenia wyników rekrutacji do przedszkoli przekazuję Państwu garść informacji.

1. Termin ogłoszenia wyników to 12 kwietnia 2022 rok, wtorek, godzina 14.00

2. Wyniki w postaci listy z częściowo ukrytymi danymi zostaną wywieszone w głównym holu naszego przedszkola, kilka minut po godzinie 14.00. Każdy z rodziców może jednak sprawdzić do jakiego przedszkola zostało zakwalifikowane jego dziecko logując się do https://naborp-kandydat.edukacja.olsztyn.eu/olsztyn/News 

wykorzystując dane do logowania założone w momencie składania wniosku (pesel dziecka i hasło rodzica). W związku z ochroną danych osobowych nie będziemy udzielać takich informacji telefonicznie.

3. Gdy dziecko zostanie zakwalifikowane do przedszkola, rodzic bezwzględnie zobowiązany jest do złożenia oświadczenia woli przyjęcia do przedszkola (pobierz TUTAJ) Rodzice dzieci, które zostały zakwalifikowane do naszego przedszkola z drugiego czy trzeciego wyboru oświadczenie woli składają u nas. Oryginalny wniosek rekrutacyjny nie jest potrzebny.

4. Termin składania Oświadczenia Woli – od 13 kwietnia 2022 rok (środa) godzina 8,00 do 19 kwietnia 2022 rok (wtorek) godzina 15,00. To tego czasu oświadczenie musi do nas dotrzeć.

5. Można to zrobić na kilka sposobów: logując się do platformy rekrutacyjnej składając oświadczenie przy wykorzystaniu podpisu elektronicznego; w wersji papierowej u nas w placówce; lub scan albo wyraźne zdjęcie, załączając do wiadomości sms 660-41-91-81, załącznik do maila przedszkolekrasnal@wp.pl. Ostatni i pierwszy sposób jest przez nas preferowany. 🙂

6. Ogłoszenie wyników 20 kwietnia 2022 roku środa o godzinie 14.00, w sposób opisany powyżej w pkt. 2.

7. Rodziców dzieci, które zostaną przyjęte do naszego przedszkola, będziemy informować poprzez wiadomości sms, o terminie spotkania oraz dniach adaptacyjnych.

8. Trzymamy kciuki i do zobaczenia niedługo w Krasnalu 🙂

Dyrektor

Przedszkola Niepublicznego Krasnal 2

mgr Ewa Barańska