REKRUTACJA na rok szkolny 2022/2023

Przedszkole Niepubliczne Krasnal 2 prowadzi rekrutacje w terminie i sposobie takim samym jak dla przedszkoli miejskich prowadzonych przez Miasto Olsztyn. Oznacza to, że rekrutacja na nowy rok szkolny 2022/2023 odbywać się będzie najprawdopodobniej w drugiej połowie marca 2022 roku w terminie ogłoszonym przez Prezydenta Miasta Olsztyna. Szczegółowy harmonogram i kryteria umieścimy na naszej stronie.

Przypominamy, że opłaty za nasze przedszkole są takie same jak w przedszkolach miejskich i wynoszą 1 zł za każdą rozpoczęta godzinę pobytu dziecka w przedszkolu ponad darmowe 5 godzin każdego dnia plus stawka żywieniowa. Wszystkie zajęcia dodatkowe oferowane przez nasze przedszkole są bezpłatne. Są to: język angielski 3x w tygodniu po pół godziny, gimnastyka korekcyjna 1x w tygodniu po pół godziny, zajęcia taneczne 1x w tygodniu po pół godziny, zajęcia logopedyczne grupowe i indywidualne. Oprócz tego nasze przedszkole oferuje swoim wychowankom bogatą ofertę edukacyjną daleko wykraczającą poza podstawy programowe.

Mamy własną kuchnię, w której nasze Panie Kucharki tworzą niesamowite potrawy, używając przy tym produktów zdrowych, ze sprawdzonych źródeł, pozbawionych w miarę możliwości szkodliwych składników. Używamy jajek z hodowli z wolnego wybiegu oznaczonych nr 1PL, nie podajemy dzieciom przemysłowych wędlin, parówek i innych produktów przetworzonych. Sami pieczemy dodatki do kanapek, słodkie podwieczorki (babki piaskowe, ciasta marchewkowe, drożdżówki). U nas wszystkie potrawy powstają od produktu podstawowego. Wszelkim produktom „półgotowym”, garmażeryjnym mówimy stanowcze NIE. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W naszym przedszkolu używamy aplikacji LIVEKID, która w sposób intuicyjny i przejrzysty pozwala nam na: bezpośredni kontakt z rodzicem, publikowanie aktualnych ogłoszeń, jadłospisów, kwot do zapłaty ze szczegółowym rachunkiem i wielu innych przydatnych funkcji.

Nasze przedszkole posiada duży, własny plac zabaw oddzielony od ruchu ulicznego wysokim murem i naturalnym drzewostanem.

Pracujemy w dni robocze w godzinach od 6,15 do 17,00.

Chcesz, aby twoje dziecko miało dobry start w dorosłość, chcesz, aby wychowywało się w ciepłych i przyjaznych warunkach – Odwiedź nasze przedszkole.

Nie organizujemy dni otwartych, natomiast odwiedzić można nas każdego dnia w godzinach naszej pracy, zachowując aktualnie wymagane zachowania sanitarne. Zapraszamy 🙂