Zebranie dla rodziców

Dotyczy tylko rodziców, których dzieci rozpoczynają swoją przygodę z przedszkolem.

Serdecznie zapraszamy Państwa na nasze pierwsze spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 20 sierpnia 2021 rok (piątek) o godzinie 16.00 w siedzibie naszego przedszkola przy ulicy Kopernika 4 w Olsztynie.

Celem uniknięcia zbyt dużej liczby osób prosimy, aby w spotkaniu uczestniczył tylko jeden rodzic lub osoba przez niego wyznaczona. Zebranie odbywać się będzie bez udziału dzieci. Na czas spotkania obowiązuje reżim sanitarny (maseczki).

Czas trwania spotkania to około 1 godzina i 30 minut.

Dni adaptacyjne odbędą się w dniach 30 i 31 sierpnia 2021 roku (poniedziałek i wtorek). W poniedziałek w zajęciach będą uczestniczyć rodzice (jeden rodzic) w związku z tym dzień ten podzieliliśmy na dwie grupy. I grupę zapraszamy do przedszkola na 8.30 do godziny 09.45 https://schule-weiler.de/letter-v/index.html , II grupę na godzinę 10.10 do 11.25. O podziale dzieci na grupy poinformujemy Państwa na zebraniu.

Do zobaczenia.

dyrektor Przedszkola Krasnal i Krasnal 2

mgr Ewa Barańska