Nowy program

Szanowni Państwo.

Od 1 czerwca 2021 roku wprowadzamy w przedszkolu nowy program do obsługi zarówno dziennika przedszkolnego jak i elektronicznej ewidencji pobytu dzieci w przedszkolu. Aplikacja nazywa się LIVE KID.

Jest to nowoczesny program umożliwiający łatwy i intuicyjny sposób użytkowania, komunikacji z Państwem i wielu innych możliwości. Rejestrowanie wejścia i wyjścia dziecka będzie odbywało się za pomocą indywidualnego kodu PIN. W związku z tym, nie będziecie mieli już Państwo problemu z dodatkowymi kartami lub problemem z zapominaniem kart. Początek używania aplikacji to również tylko kilka kroków:

1. W tym tygodniu będziemy wysyłać do Państwa na podane w procesie rekrutacji adresy mailowe zaproszenia do aplikacji. ( nie wszyscy rodzice podali nam swoje adresy mailowe, lub są nieczytelne, w związku z tym jeżeli do czwartku nie otrzymacie Państwo na skrzynkę mailową zaproszenia do aplikacji, proszę o podanie adresu mailowego w wiadomości sms na nr 660-41-91-81 (imię i nazwisko dziecka, adres mailowy rodzica). Aby prawidłowo zarejestrować pobyt dziecka warunkiem niezbędnym jest posiadanie aplikacji przynajmniej przez jednego z rodziców.

2. Aplikację należy ściągnąć z App Store (w przypadku systemu ios) lub sklepu Google (system android), link aktywacyjny będzie w zaproszeniach wysłanych na skrzynki mailowe.

3. Podczas pierwszego logowania należy podać imię i nazwisko rodzica logującego się i numer telefonu.

4. Aby wygenerować KOD PIN należy w aplikacji komórkowej przejść na zakładkę PROFIL / DLA CIEBIE / KIOSK, tam znajdziecie Państwo swój indywidualny kod PIN. Kod pin należy wprowadzić na dotychczasowym czytniku umieszczonym w holu głównym przedszkola.

Wszystkie te czynności należy wykonać przed dniem 1 czerwca 2021 rok, w którym zacznie obowiązywać nowy system. W tym dniu będziemy Państwu pomagać przy pierwszym wprowadzaniu i generowaniu kodu pin.

Dzięki nowej aplikacji będziecie Państwo na bieżąco informowani o jakichkolwiek zmianach, wiadomościach czy opłatach poprzez funkcję automatycznego powiadamiania. Dodatkowe funkcje programu będziemy wprowadzać sukcesywnie.

O opłacie za przedszkole za m-c maj 2021 poinformujemy was poprzez wiadomość sms. W aplikacji LIVE KID pojawią się dopiero opłaty za m-c czerwiec 2021 rok. Wszelkie nadpłaty czy niedopłaty wprowadzimy po rozliczeniu miesiąca maja 2021 rok. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna dla Państwa. Liczymy na waszą wyrozumiałość przy wspólnym początku. Miesiąc czerwiec jest wybrany przez nas celowo jako początek zmian (aby mieć czas na doszlifowanie swoich umiejętności przed nowym rokiem szkolnym). Prosimy o wyrozumiałą współpracę. 🙂

Pozdrawiam serdecznie

mgr Ewa Barańska

dyrektor Przedszkola Niepubliczne

Krasnal i Krasnal 2