REKRUTACJA na rok szkolny 2021/2022

15 marca 2021 rok

Oferta naszego przedszkola

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE KRASNAL 2

LINK DO REKRUTACJI

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem 660-41-91-81.

 

11 marca 2021 rok

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji do naszego przedszkola (uczestniczymy w tej samej rekrutacji, razem z przedszkolami miejskimi),

ZASADY REKRUTACJI

HARMONOGRAM  REKRUTACJI

Do wniosku należy dołączyć niezbędne załączniki (w zależności od spełnionych kryteriów) i podpisany wniosek dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru.

Podpis można złożyć poprzez złożenie podpisu elektronicznego jednego z rodziców (w tym wypadku nie trzeba dostarczać wniosku w formie papierowej) lub wydrukować wniosek i podpisać go odręcznie (wówczas wniosek należy złożyć  bezpośrednio w placówce). Składanie wniosków możliwe jest w dniach od 15 marca 2021 rok od godziny 8,00 do 26 marca 2021 rok do godziny 15,00. W związku z trwającą epidemią złożenie wniosku w placówce przedszkola możliwe będzie w godzinach od 8,00 do 12,00 – po przybyciu do placówki prosimy o telefon pod numer 660-41-91-81. O prawidłowej weryfikacji wniosku zostaniecie poinformowani Państwo wiadomością sms.

15 marca 2021 roku umieścimy na naszej stronie internetowej, w zakładce REKRUTACJA link przekierowujący na właściwą stronę rekrutacji.

ZAPRASZAMY

08 marca 2021 rok

Nasze przedszkole posiada własną kuchnię. Każdego dnia przyrządzamy smaczne, zbilansowane posiłki dla naszych wychowanków. Wszystkie potrawy powstają od tak zwanego „produktu pierwszego”. Nie używamy gotowych garmażeryjnych produktów, przemysłowych wędlin, parówek, kiełbasek nieznanego pochodzenia. Wszystkie mięsne dodatki (karkówki, szynki, balerony, pasztety) pieczemy sami, nie podajemy dzieciom słodkich i pełnych niepotrzebnych i niezdrowych składników „deserków”, sami przyrządzamy koktajle na bazie świeżych lub mrożonych owoców, z kefirem lub jogurtem. Sami pieczemy również ciasta (drożdżowe, babki piaskowe, murzynki, ciasta marchewkowe). Ograniczyliśmy również ilość potraw, które wymagają smażenia. Stosujemy do tego celu nowoczesny piec konwekcyjno – parowy. Dzięki temu produkty są pieczone, duszone, a nie smażone, przy niewielkim ilości tłuszczu. Korzystamy tylko ze sprawdzonych przez lata, stałych dostawców. Dzięki wypracowanej współpracy dostarczane produkty są świeże, zdrowe i pierwszej jakości. W naszej kuchni używamy jajek oznaczonych symbolem 1PL. W Krasnalu jest pysznie, zdrowo i bardzo kolorowo.

Poniżej przykładowy jadłospis na 10 dni (08 do 19 marca 2021 rok). – pobierz

 

01 marca 2021 rok

W dniu 15 marca 2021 roku rusza rekrutacja do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Miasto Olsztyn oraz przedszkoli niepublicznych wyłonionych w drodze konkursu, zwanych przedszkolami kontraktowymi. Nasze Przedszkole Niepubliczne Krasnal 2 jest przedszkolem kontraktowym. Jesteśmy przedszkolem niepublicznym, w którym proces rekrutacji jest ten sam co do przedszkoli miejskich / publicznych (rekrutacja elektroniczna), opłaty są takie same jak w przedszkolach publicznych / miejskich. Oferujemy jednak znacznie więcej dla swoich wychowanków, nie pobierając za to dodatkowych opłat. Nie pobieramy opłat za zajęcia dodatkowe. Mamy własną przepyszną kuchnię.

Zapraszamy do zapoznania się z Zarządzeniem, w sprawie kryteriów i terminów rekrutacji na nowy rok szkolny 2021/2022.

ZARZĄDZENIE