Opłaty za m-c luty 2021 rok

Szanowni Państwo.

Opłaty za miesiąc luty 2021 rok zostały już opublikowane w komunikatorze iprzedszkole. W związku z tym, że część wpłat nie została zaimportowana do komunikatora, u niektórych z Państwa może pojawić „dziwna” kwota niedopłaty lub nadpłaty. Wynika to ze zmiany opłat ze zwykłych na elektroniczne (z czytnika). W związku z tym należy wejść na szczegóły „zobacz szczegóły” naliczeń, a następnie „szczegóły”. Dokładne opłaty, dotychczasowe wpłaty i daty zapłaty dostępne są w raporcie rocznym. Każdy z zawartych tam miesięcy można rozwinąć.

Bardzo ważne – należy dokładnie sprawdzić jakie dane Państwo przeglądacie. w górnym prawym rogu ekranu, w aktywnym niebieskim pasku jest „wybór dziecka”. Ma to znaczenie w przypadku rodzeństwa (nawet tych dzieci, które już nie chodzą do nas do przedszkola) lub zmiany Krasnal na Krasnal 2. Życzymy miłej zabawy 🙂

Jeżeli ktoś z Państwa nie ma jeszcze danych dostępowych, proszę o kontakt sms 660-41-91-81.

Pozdrawiam

Ewa Barańska

Dyrektor Przedszkola Niepublicznego Krasnal i Krasnal 2