REKRUTACJA na rok szkolny 2021/2022

W dniu 15 marca 2021 roku rusza rekrutacja do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Miasto Olsztyn oraz przedszkoli niepublicznych wyłonionych w drodze konkursu, zwanych przedszkolami kontraktowymi. Nasze Przedszkole Niepubliczne Krasnal 2 jest przedszkolem kontraktowym. Jesteśmy przedszkolem niepublicznym, w którym proces rekrutacji jest ten sam co do przedszkoli miejskich / publicznych (rekrutacja elektroniczna), opłaty są takie same jak w przedszkolach publicznych / miejskich. Oferujemy jednak znacznie więcej dla swoich wychowanków, nie pobierając za to dodatkowych opłat. Nie pobieramy opłat za zajęcia dodatkowe. Mamy własną przepyszną kuchnię.

Zapraszamy do zapoznania się z Zarządzeniem, w sprawie kryteriów i terminów rekrutacji na nowy rok szkolny 2021/2022.

ZARZĄDZENIE