Informacje

Kilka ważnych informacji.

1. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby jeszcze zamówić dodatkową kartę wejścia/wyjścia dziecka, to proszę zrobić to dziś do godziny 18,00. Koszt karty to 30 zł płatne przelewem na konto przedszkolne (to samo, na które wpłacacie Państwo opłaty za przedszkole, przelew odrębny).

2. Nieobecności. Nie ma potrzeby zgłaszania nieobecności dziecka w przedszkolu. Ewidencja elektroniczna służy temu, aby wiedzieć w jakich dniach i godzinach dziecko jest obecne w przedszkolu. Poinformować należy nas w przypadku dłuższej nieobecności, choroby zakaźnej lub innych zdarzeń losowych.

3. Informację o opłatach za miesiąc styczeń 2021 będę wysyłać do Państwa około 3 lutego 2021 roku.

4. Wszystkie niezarejestrowane wejścia/wyjścia dzieci przy pomocy kart zostaną uzupełnione ręcznie. Czas na wdrożenie systemu przedłużamy do końca lutego 2021 roku.

5. Bardzo proszę, aby przestrzegać zasady odbijania karty od razu po wejściu do przedszkola i po odebraniu dziecka, wychodząc z przedszkola. Część z Państwa, zupełnie niezrozumiale, wkłada karty do czytnika, dopiero po zostawieniu dziecka i po wejściu do przedszkola odbierając dziecko, próbując „zaoszczędzić” dwie, trzy minuty. Godziny pobytu dzieci liczone są jako 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę pobytu z tolerancją 5 minut. Zasady to zasady. Nie będzie przyjemnie, gdy będę o tym fakcie informować Państwa bezpośrednio sms-em. Tak, mam już informację, kto tak robi. Proszę w takim razie przestrzegać zasad, które pozwalają na dobre zasady współpracy i respektowania należnych nam praw i finansów.

6. Jeżeli, macie Państwo problem z którąś z kart, proszę o informacje w tej sprawie, na nr telefonu 660-41-91-81

7. W lutym będziemy prosić Państwa o wypełnienie karty kontynuacji pobytu dziecka w przedszkolu w kolejnym roku szkolnym 2021/2022. Dzieci, które już chodzą do przedszkola nie biorą ponownie udziału w rekrutacji. Bardzo proszę o przestrzeganie terminów do kiedy należy złożyć karty kontynuacji. Po wyznaczonym terminie, miejsce trafi do puli wolnych miejsc do rekrutacji dla nowych dzieci, a wasze dziecko straci miejsce w naszym przedszkolu. Szczegóły już niedługo.

8. Rekrutacja na nowy rok szkolny 2021/2022 rusza 15 marca 2021 rok – szczegóły wkrótce.

9. W lutym otrzymacie Państwo od nas kody dostępu do komunikatora elektronicznego – dziennika elektronicznego (taki jaki mają szkoły), w którym będziecie mogli Państwo śledzić dni pobytu dziecka w przedszkolu, odpłatność, jadłospis czy zgłaszać nam nieobecność. Najważniejszym jednak jego elementem będzie możliwość wykorzystania w sytuacjach nagłych komunikatora, szczegóły już wkrótce.

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Przedszkola Krasnal i Krasnal 2

mgr Ewa Barańska