Komunikat

Szanowni Państwo.

  1. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego  do przedszkola nie można przyprowadzać dziecka, którego członek rodziny poddany jest kwarantannie. Pomimo tego, że w związku z kwarantanną członka rodziny dziecko kwarantannie nie podlega, do przedszkola przyjść nie może.
  2. Bardzo proszę, aby w przypadku zmiany miejsca zamieszkania dziecka lub numerów kontaktowych do rodziców natychmiast nas o tym informować. Krótka informacją wysłana na maila przedszkolekrasnal@wp.pl jest wystarczająca. W przypadku nieaktualnych danych teleadresowych mogą nastąpić komplikację w przypadku nakładanej przez sanepid kwarantanny.  Jeżeli od czasu rekrutacji  dziecka, adres  zamieszkania uległ zmianie, proszę o natychmiastową aktualizację. Informacji o danych znajdujących się w naszej bazie danych mogę udzielać tylko poprzez sms wysłany z telefonu rodzica dziecka (numery, które są u nas w systemie).

Dyrektor

mgr Ewa Barańska