Ważne informacje

Dzień dobry.

W związku z potwierdzonym zakażeniem pracownika naszego przedszkola informuję, że kwarantanna zostaje przedłużona do 9 listopada 2020 rok (poniedziałek) tylko dla dzieci z grupy II Krasnale Wesołki obecne w przedszkolu w dniach 29 i 30 października 2020 roku. Dla pozostałych dzieci z tej grupy informacja jest taka, że grupa w poniedziałek będzie zamknięta. Pozostałe grupy wracają do przedszkola w poniedziałek 9 listopada. Od wtorku 10 listopada 2020 roku grupa II będzie otwarta.

Do rodziców dzieci z grupy II wysłałam dziś wiadomości sms, z informacją, czy dziecko podlega kwarantannie czy nie.

W związku z licznymi pytaniami na temat informacji z sanepid o nałożonej kwarantannie wyjaśniam, że nie mam wpływu na pracę sanepidu. Według sanepid o nałożonej kwarantannie informować powinni Państwa telefonicznie za pośrednictwem automatu. Z informacji, które posiadam wzmianka o nałożonej kwarantannie na dziecko powinna być w internetowych koncie pacjenta rodzica, który zgłasza dziecko do ubezpieczenia zdrowotnego.

Dyrektor Przedszkole Niepublicznego Krasnal i Krasnal 2

Ewa Barańska