Przedszkole Zamknięte

Szanowni Państwo.

Niniejszym informuję Państwa, że od dnia 3 listopada do 6 listopada 2020 (wtorek do piątku) nasze przedszkola będą zamknięte. W dniu 2 listopada 2020 roku otrzymaliśmy informację o potwierdzeniu zakażenia jednego z naszych pracowników. W związku z tym, że ostatni kontakt z pracownikiem miał miejsce 27 października 2020 roku decyzją SANEPID Olsztyn wszyscy wychowankowie oraz pracownicy przebywający w przedszkolu dniach 26 i 27 października 2020 roku zostali skierowani na 10-cio dniową kwarantannę do dnia 6 listopada 2020 roku (piątek) włącznie. Zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami kwarantannie podlega jedynie osobą, na którą tę kwarantannę nałożono. Nie dotyczy ona pozostałych domowników. W związku z tym kwarantannie podlegają tylko Państwa dzieci, które były w naszym przedszkolu w wyżej wymienionych dniach.

Na podstawie aktualnych informacji uzyskanych z Sanepid decyzja o nałożeniu kwarantanny nie będzie wydawana, a o terminie kwarantanny zostaniecie Państwo poinformowani poprzez sms z sanepidu. Dzisiejsza informacja od nas o rozpoczęciu kwarantanny  jest informacją w pełni wiążącą. W przypadku konieczności wystawienia stosownych zaświadczeń, proszę zgłaszać się poprzez sms (660419181). Również dla dzieci, które nie zostały objęte kwarantanną, lecz z powodu zamknięcia placówki. Zaświadczenia będą do odbioru w poniedziałek 9 listopada 2020 roku w przedszkolu.

W przypadku pytań proszę o kontakt 660-41-91-81, lub mailowy przedszkolekrasnal@wp.pl

Mam nadzieję, że możemy liczyć na Państwa wyrozumiałość. Czas jest trudny i nowy.

Chciałabym również z tego miejsca podziękować Państwu, że mimo tego, że wszyscy znaleźliśmy się trudnej sytuacji, wszystkie rozmowy przeprowadzone dziś z Państwem było spokojne i życzliwe, pełne zrozumienia i budujące. Serdecznie Państwu za to dziękuję. I to jest pozytywny aspekt całej tej przykrej sytuacji. Pozostaje życzyć Państwu i Nam przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju i cierpliwości na otaczający nas świat.

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Przedszkola Niepublicznego Krasnal i Krasnal 2

mgr Ewa Barańska (Szymańska 🙂