Ważne informacje !!!!

  1. W związku z trwającą epidemią przedszkole nie będzie organizować spotkań z rodzicami. O ważnych sprawach będziemy Państwa informować poprzez stronę internetową, facebooka lub w formie ogłoszeń. Każdy z rodziców posiada wiele kanałów komunikacji z nami. Po pierwsze rozmowa z nauczycielem, przez indywidualne spotkanie z dyrektorem, wiadomości sms, kontakt telefoniczny po kontakt mailowy. Staramy się odpowiadać na wszystkie Państwa zapytania i sugestie.
  2. Informacje o opłatach za przedszkole (Krasnal i Krasnal 2) za miesiąc wrzesień będą wysyłane do Państwa poprzez sms w dniach 2-3 października 2020 roku.
  3. Bezwzględnie prosimy o nieprzyprowadzanie do przedszkola dzieci z oznakami choroby.
  4. Do końca tygodnia otrzymacie Państwo hasło i login do galerii zdjęć umieszczanych na naszej stronie. (po problemach natury technicznej, galeria rozpocznie swoją działalność pełną parą 😉

Bardzo prosimy o śledzenie informacji umieszczanych na stronie.