REKRUTACJA

KOMUNIKAT WYDZIAŁU EDUKACJI MIASTA OLSZTYNA

związku z zaistniała sytuacją epidemiologiczną na terenie kraju i zgłaszanymi trudnościami w uzyskaniu przez rodziców zaświadczeń potwierdzających zatrudnienie komisja rekrutacyjnana etapie składania wniosków, może wstępnie uznać kryterium:

,,Pozostawanie obojga rodziców, a w przypadku samotnego wychowywania dziecka pozostawanie jednego rodzica w zatrudnieniu lub prowadzenie działalności gospodarczej lub prowadzenie działalności rolniczej lub pobieranie nauki w systemie dziennym”,

na podstawie oświadczenia rodziców/opiekunów prawnych, pod warunkiem, że rodzice/opiekunowie prawni dostarczą stosowane zaświadczenia do 17 kwietnia br.

W treści oświadczenia rodzice/opiekunowie prawni muszą zobowiązać się do złożenia, do 17 kwietnia 2020 r., zaświadczeń potwierdzających spełnianie kryterium.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *