Wesołki - Świąteczny występ

Każdego roku tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbywają się spotkania wigilijne. Na ten wyjątkowy dzień dzieci wspólnie z Paniami przygotowują świąteczne występy. Każdy z nich jest obrazem tego jak pracowicie Państwa dzieci spędzają czas w naszym przedszkolu. W tzw. "pigułce" Krasnale prezentują zebranym gościom swoje umiejętności taneczno - wokalne i recytatorskie. Spotkania wigilijne oprócz oczywistej radości z występów dzieci, niosą w sobie tę niezwykła i magiczną atmosferę zbliżających się Świąt. Wystroje przedszkolnych sal, dźwięki kolend i pastorałek oraz fantastyczne przebrania dzieci wywołują w każdym z nas uczucia spokoju i radości. Podczas dziecięcych występów nie brakuje łez wzruszenia zarówno pośród zgromadzonej publiczności, ale również wśród nas pracowników przedszkola. A przecież każdego dnia oglądaliśmy próby do przedstawień, znaliśmy dobrze scenariusze. Jednak dziecięce głosy, świąteczne przebrania i przepiękne udekorowane sale wywołały łzy. To był cudowny czas, a takie uroczystości są okazją do spotkań i pozytywnych emocji.

Po występach na wspaniałych małych aktorów czekał słodki poczęstunek, który przygotowali Krasnalom rodzice. Za co serdecznie dziękujemy.

Wielkie podziękowanie Przedszkole Krasnal składa przede wszystkim swoim wychowankom za przepiękny występ, za trud włożony w przygotowanie oraz za emocje temu towarzyszące.

Niewątpliwie ogromne podziękowania należą się Paniom Justynce, Beatce,, Klaudii, Emilce, Ewie oraz Bożence za perfekcyjne przygotowanie Krasnali to tego szczególnego występu, za trud włożony w przygotowanie sal i atmosferę. Obawa o powodzenia całego przedsięwzięcia była zupełnie nieuzasadniona. Było doskonale. Przedszkole serdecznie dziękuje również wszystkim Paniom Woźnym, które każdego dnia dzielnie wspierają nie tylko Panie Nauczycielki, lecz przede wszystkim dzieci. Dziękujemy również wszystkim naszym krasnalowym Rodzicom za zaangażowanie w pracę naszej placówki.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!

Zobacz zdjęcia w galerii