Pomagamy jak umiemy

W ramach Światowego Dnia Pluszowego Misia przypadającego 25 listopada w całym kraju organizowane są zbiórki pluszowych misi dla dzieci biednych lub chorych. Nasze przedszkole już nie pierwszy razem współorganizowało wraz z olsztyńskim Szpitalem Dziecięcym oraz fundacją Mam Marzenie zbiórkę pluszaków. W tym roku również postanowiliśmy przyłączyć się do akcji zbierania zabawek. Rodzice wraz z dziećmi chętnie odpowiedzieli na nasz apel i wspólnie zebraliśmy pokaźną liczbę pluszaków, zabawek, książeczek i przyborów plastycznych. Mamy nadzieję, że wspólnie sprawiliśmy, że choć na chwilę, uśmiech pojawi się na buźkach chorych dzieci. Dziękujemy Wam Kochani Rodzice i Drogie Krasnale za okazane serce, za przyniesione zabawki oraz za to, że zawsze możemy na Was liczyć. Razem możemy więcej!!!! Tego też chcemy nauczyć naszych podopiecznych - Pomagajmy jak umiemy!!!! Dzielmy się tym co mamy, uśmiechajmy się do siebie i bądźmy dla siebie serdeczni i życzliwi. A nasze dzieci niech biorą z nas przykład!

Zobacz zdjęcia w galerii