Mądraczki - Misiowe czytanie

Ostatnio odwiedziły nas dwie wyjątkowe "babcie" - babcia Ela oraz babcia Tereska. Obie panie należą do Akademii Trzeciego Wieku i angażują się w wiele ciekawych akcji w naszym mieście. Jest nam niezmiernie miło, że zechciały również wziąć udział w naszej przedszkolnej akcji czytelniczej i w ramach projektu "Mały miś w świecie wielkiej literatury" przeczytały naszym przedszkolakom dwie bardzo wartościowe pozycje : " Przyjaciele na zawsze" - piękna książka o dziecięcych emocjach oraz "Radość" - wspaniała opowieść o życiu, przemijaniu, sensie istnienia, miłości i cieszeniu się z drobiazgów.
Serdecznie dziękujemy pani Eli oraz pani Teresce za poświęcony dla nas czas oraz za magiczne chwile z książką.

Zobacz zdjęcia w galerii