Lubisie - Spotkanie z Mikołajem

Mikołajkowy piątek przyniósł naszym kochanym Krasnalom wiele atrakcji oraz wrażeń. Święty Mikołaj wiedział, że nasze dzieci są wyjątkowo grzeczne, a więc odwiedził nas przynosząc każdej grupie wspaniałe prezenty, które wywołały moc radości i uśmiechów. Wyjątkowym akcentem tego szczególnego dnia był Bal Mikołajkowy, który poprowadziła profesjonalna firma eventowa Karuzela Kultury. Dzieci przygotowały się na tę okazję zakładając mikołajkowe stroje i tak na balu bawiły się Mikołajki, renifery, bałwanki, choineczki, aniołki czy śnieżynki. Za cudne przebrania dziękujemy naszym rodzicom. Tak pięknie przebrane przedszkolaki bawiły się w rytm swoich ulubionych dziecięcych przebojów tańcząc i śpiewając wraz z uroczą panią elfem. Uśmiechy nie znikały z twarzy naszych Krasnali przez cały bal. Nasze przedszkolaki z pewnością zapamiętają te Mikołajki na długo.

Zobacz zdjęcia w galerii