Lubisie - Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka to najważniejszy dzień w życiu każdego maluszka, który po raz pierwszy przychodzi do przedszkola. To także dzień, kiedy rodzice mogą po raz pierwszy zobaczyć popisy artystyczne swoich pociech. W naszym przedszkolu podczas takich spotkań staramy się, aby dzieci pochwaliły się przed zebranymi gośćmi nie tylko wierszykami i piosenkami w języku polskim, ale też w języku angielskiem oraz swoimi umiejętnościami tanecznymi. Ktoś mógłby rzec, przecież to dopiero dwa miesiące. Ale dzisiejszy występ pokazał, że to wystarczająco dużo czasu dla Państwa pociech, aby opanować zaplanowany materiał. Możecie być Państwo bardzo dumni ze swoich zdolnych dzieci.

Jak co roku największym zmartwieniem dla nas jest trema i wielka ochota dzieci, na opuszczenie sceny i wtulenie się w ramiona rodzica. Jednak małe Lubisie dzielnie wspierane przez swoich rodziców pozostały na scenie wspaniale śpiewając i recytując wierszyki. Na sukces dzisiejszego spotkania składa się wielkie zaangażowanie przede wszystkim dzieci, ale też każdej z Pań, z którymi na co dzień spotykają się nasi wychowankowie. Każdego dnia Państwa dzieci, robią kolejny krok do nowych umiejętności, wiedzy i możliwości.

Uwielbiamy takie uroczystości, podczas których przekonujemy się o sensie swojej pracy. Miłym i niezwykle wzruszającym elementem takich spotkań są łzy zebranej publiczności. Podczas tegorocznej ceremonii pasowania również nie zabrakło łez wzruszenia, szczęścia i dumy ze swoich małych pociech.

Po części artystycznej przyszedł czas na właściwą ceremonię pasowania. Pani Dyrektor osobiście mianowała każdego małego Krasnala Wspaniałym Przedszkolakiem. Dzieci otrzymały dyplomy i prezenty.

Mamy nadzieję, że ten pierwszy uroczysty dzień w naszym przedszkolu pozostanie długo w Państwa pamięci. A to dopiero początek. Już niedługo spotkania wigilijne, w atmosferze zbliżających się świąt i kolejne fantastyczne przedstawienia Państwa dzieci. :)

Zobacz zdjęcia w galerii